Telsiz Haber telsiz
AnaSayfa Haberler Duyurular Etkinlikler ITUpSAT-1 ISS Video Galerisi Dernekler Reklam - İletişim

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Reklam

Solar Data

ANKET

Dijital mi Analog mu?

Tüm Anketler

SAKRAD İlk Kez Toplandı

SAKRAD İlk Kez Toplandı

Tarih 03 Haziran 2014, 16:27 Editör Haber Editörü

Kısa adı SAKRAD olan Sakarya Telsiz ve Radyo Amatörleri Elektronik Haberleşme Teknolojileri Derneği, ilk olağan genel kurul toplantısını Cumartesi akşamı yaptı. Toplantıda, Erdal Güler, başkan seçildi.


Arifiye ilçesinde gerçekleştirilen ve dernek üyelerinden TB2MNS çağrı işaretli Ermem Öngören’in ev sahipliğini yaptığı toplantıya tam kadro katılan üyeler, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Divan Başkanlığını Yavuz Şişman’ın yaptığı kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yönetimin faaliyet ve denetim raporları okunarak ibra edildi. Daha sonra yeni yönetim kurulu oy birliği ile kabul edildi. İşbaşına gelen yeni yönetim adına bir konuşma yapan Dernek Başkanı Erdal Güler, amatör telsizciliğin bir bayrak yarışı olduğunu, bu bayrağı daha da ileriye taşıyabilmek için gayret göstereceklerini ifade etti.

SAKRAD’ın 3 yıllığına seçilen yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu; Başkan Erdal Güler, Başkan Yardımcısı Adem Çetin, muhasip Ermem Öngören, sekreter Sinan Özmen, üye Erhan Sezince. Divan kuruluna Yavuz Şişman, Erhan Sezince, Semih Onsekizoğlu, Zeki Arabacı seçilirken, denetim kuruluna da Gürel Özbakış, Seçkin Doyuran ve Zeki Yertürk getirildi.

Bu haber 779 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

KEGM’ne Taze Nefes

KEGM’ne Taze Nefes KEGM'nde kan değişikliği. Ruhsat ve Amatör Telsizcilik Şube Müdürlüğü'ne atama yapıldı...

Amatör telsizciler iftarda bir araya geldiler

Amatör telsizciler iftarda bir araya geldiler Türkiye’deki Amatör Telsizciler Düzce’de düzenlenen iftar programında buluştular.
TB2BKK TB2BKK
Baofeng DM-5R atağı ve piyasaya olası etkileri
TA2IH TA2IH
Mors Dersleri -3
TA3PK TA3PK
Morse Telgrafı

Reklam

vizyon telsiz, motorola turkiye

HAVA DURUMU


EN ÇOK OKUNANLAR

Kategoriler:
Ana Sayfa - Haberler - Duyurular - Etkinlikler
Video Galerisi - Dernekler / Kulüpler - Firma Rehberi
Hizmetler:
Facebook - Twitter - RSS
İletişim:
Künye - Bize Ulaşın
İhbar Hattı - Reklam

Sitemizde yer alan ve adımıza tasdiklenmemiş olan içerik, referans/kaynak belirtilmediği sürece kendimize ait olup, kaynak belirtilmeden başka ortamlarda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 25. ve 36. maddeleri gereğince yasalara aykırıdır. İçeriği başka platformda paylaşmak istediğiniz taktirde, kaynak bilgisini yazının bitimine eklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde doğacak yasal sorumluluk, içeriği paylaşanlara aittir.